Kamery IP

 to wysokiej jakości sprzęt do monitoringu wizyjnego, które są przystosowane do montażu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków oraz do prowadzenia obserwacji przez całą dobę. 
Niezawodna niezależnie od warunków pogodowych, zgodność ze standardem ONVIF 2.0 (lub wyżej) oraz świetna jakość obrazu sprawiają, że kamera HKIXDISTE cieszy się popularnością wśród naszych klientów. Idealna do zestawu monitoringu, polecana szczególnie do współpracy z rejestratorem
Podczerwień
Diody LED zamontowane w kamerze umożliwią Ci podgląd z kamery nawet w środku nocy. Kamera wyposażona jest w diody LED nowej generacji, które są w stanie doświetlić monitorowany obszar na odległość aż od 30 - 300 metrów. 

IP66 odporne na warunki atmosferyczne 
Nasz kamery wykonane są z metalowej obudowy, profesjonalne IP66 odporne na warunki atmosferyczne, zapewniając stabilną pracę zarówno wewnątrz i na zewnątrz. 
Zdalny dostęp w dowolnym miejscu i czasie 
Intuicyjna,  aplikacja - pozwala na stały podgląd monitorowanego pomieszczenia oraz przeglądać nagrane zdarzenia na naszego rejestratora. W aplikacji można tez robić zdjęcia oraz nagrywać filmy (zdjęcia i nagrania zostaną zapisane na smartphone z zainstalowaną aplikacją). Możliwe jest tez cyfrowe powiększenie dowolnego miejsca na wyświetlanym obrazie (cyfrowy zoom). 
 
Podgląd na żywo z aplikacji 
Powiadomienia przychodzące na aplikacje
Możliwość robienia zdjęć oraz filmów 
Możliwość przeglądania nagrań z rejestratora 
Cyfrowe powiększenie dowolnego obszaru wyświetlanego obrazu x8
Możliwość sterowania kamerą obrotową


Wykrywanie ruchu i Natychmiastowy alert e-mail
Kamera posiada w sobie funkcje detekcji ruchu. W momencie pojawienia się np. intruza można ustawić ze będzie przychodzić powiadomienie na E-mail. albo powiadomienia na aplikacje mobilną.
Zaawansowana Kompresja H.265/H265+  
Kamera obsługuje najnowszy tryb kompresji H.265/H.265+ który to umożliwia zapisanie więcej treści na tym samym nośniku. H.264/H.264+/H.265/H.265+/JPEG/AVI/MJPEGMonitoring-Gniezno.pl | Tel. 797012604 | marcin@monitoring-gniezno.pl | Gniezno ul. Chrobrego 14/1 Created by http://monitoring-gniezno.pl